Miluj svou vnitřní holčičku 

Prožitkový víkend pro ženy Nové Země

Tato akce již proběhla. 

Pokud chceš zažít setkání NAŽIVO, zapiš se do formuláře. Dám Ti vědět včas. 
UŽ BRZY NA VIDĚNOU! 

⤵︎

Bylo to nádherný, nemám ani slov...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
 • Jsi znavená posledními náročnými měsíci?
 • Toužíš mít chvilku pro sebe a najít znovu svou dětskou radost??
 • Chceš zažít nádhernou skupinu žen a léčivou ženskou energii?

Pojď s námi oslavit červnové dny v královské síle!

Tvořením, tancem, sdílením, přijetím a uzdravováním sebe sama.

A co Tě čeká?

 • Oslavíš vlastní tělo a napojení na svůj zdroj a božství
 • Pocítíš znovu dětskou radost a údiv nad Životem
 • Projdeš hladivými léčivými ženskými rituály
 • Uzdravíš své malé (i velké) JÁ
 • Zažiješ návrat do světa dětské fantazie
 • Vzpomeneš si, KÝM JSI TADY PŘIŠLA BÝT

Kdo Tě setkáním provede?

Mgr. Helena Hrachová

 • průvodkyně a lektorka "Vědomého uzdravování"
 • "Pomáhám ženám objevit ženskou královskou sílu, uzdravit vnitřní holčičku a žít život v souladu se svou duší. ”
 • www.helenahrachova.cz
 • tel: 723 298 165

Kde se kurz bude konat?

Statek Lozice

 • Těš se na krásné prostředí barokního statku ve východních Čechách (nedaleko Chrudimi)
 • Čekají Tě nádherné prostory, které spojují kouzlo starých časů a dnešní komfort, zahrady, louka, kozy, výhledy…:)
 • Ochutnáš vynikající domácí vegetariánskou kuchyni s využitím místních bio surovin ((kváskový chléb, kozí sýry apod.)
 • Více: http://cajdo1.wixsite.com/usedlost

 Co říkají ženy, které zažily Lozice
v roce 2019 - 2022?

Z té síly a energie čerpám tak dlouho...

Stále přemýšlím, co k tomu napsat, ale slovy mi to vyjádřit nejde, je to jeden z nejsilnějších zážitků v mém životě a na mé cestě k uzdravení... Pokud budu moct, bude mi velikou ctí se s tebou, Katkou i ostatními inspirujícími ženami opět setkat a sdílet... Děkuji je málo  ♥
Milena Matouškováředitelka MŠ
Byl to pro mě neskutečný víkend! Nádherné místo, atmosféra, ženy, mezi kterými jsem se cítila bezpečně. Program poskládaný krásně, abychom nebyly moc unavené. Helenko, jsi výjimečná průvodkyně do tajů duše. Díky Tobě jsem se mohla opět setkat se svou vnitřní holčičkou, která čekala na opětovné probuzení sebevyjádření. Uvědomila jsem si, jak moc jsem zapomněla v poslední době naslouchat jejím potřebám, tzn. potřebám své duše, své podstatě. Díky Tobě jsem se dostala do úzkého kontaktu se svou duší, jejími temnějšími stránkami i těmi radostnými. Díky všem ženám ve skupině jsem si uvědomila svou hodnotu a sílu. Znovu jsem pocítila neskutečný vděk za to, že mohu být teď a tady, i když se někdy zdá životní cesta velmi náročná se spoustou překážek. Ještě jednou díky! ♥
Eva Jirmásková psychologické/psychoterapeutické poradenství
Vůbec jsem nevěděla do čeho jdu, strach, obava z neznámého místa, lidí.... Všechno předčilo mé očekávání. Přijela jsem do pohádky obklopené krásnou přírodou a prima ženami. Za tu krátkou dobu jsem se cítila jako v ráji s novou léčivou energií, pozitivitou a úsměvem na tváři. Potkala jsem tam nové kamarádky, neuvěřitelně moudré, krásné, silné ženy. Každá má svou bolístku, na kterou zná Helenka lék! Jsem ale také pyšná na sebe, že jsem nepodlehla doktorům a práškům a dala se touto správnou cestou. Tato osůbka Vás vyslechne, promluví, poradí, je stále usměvavá, krásná i uvnitř své holčičky, ale hlavně uzdraví a změní Váš život!!!! Děkuji, že jsem mohla být součástí tohoto nádherného léčebného pobytu. Dalo mi to strašně moc a do dnešního dne stále po doušcích vstřebávám a myslím na vše krásné, co jsem zažila.
Lenka Přibovámajitelka květinářství

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Tak neskutečnou energii a sílu jsem už dlouho necítila! Cítím radost, dobrou náladu, chuť do práce a zpěvu, vnitřní teplo, lásku :) Zapomněla jsem, jaké to je. Proč Lozice? Možnost vypovídat se. Naslouchat příběhům, nechat se inspirovat. Plakat, obejmout, svěřit se svým nitrem a strachy. Nechat věci jen tak plynout, nechat se vést a pootevřít srdce. Nic nečekat a věnovat plnou pozornost druhému nebo sobě. Moje nitro bylo někdy na kusy, pak prázdné a zase plné. Měla jsem tam tak čistou hlavu a nechala se vším jen unášet. To místo je magické a přináší klid. Děkuji Tobě, Helenko," za dodání odvahy a zprostředkování výživného víkendu v úžasné společnosti.
Marcela Sikorová, marketingový specialista
Odjíždím s pocitem štěstí a cítím se jako BOHYNĚ. Žena, která je HODNA života podle svých představ. Úžasná atmosféra, krásný kurz plný pozitivní energie.
Zuzka Birkášová
Měla jsem tu čest být součástí víkendového kurzu "Rozkveťte do své vnitřní bohyně" a rozhodně bych ho doporučila každé ženě. Mohla jsem si dovolit se v dnešní uspěchané době zastavit, odpočinout si, vnímat sebe samotnou tady a teď. Ač jsem jela bez jakéhokoliv očekávání, jednalo se o velmi intenzivní zážitek, plný emocí, sdílení, uvědomění, načerpala jsem i spoustu nových informací, poznala úžasnou sílu ženského kruhu, ve kterém se nebojíte otevřít své srdce a pustit vše ven. ♥
Veronika Machová

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Od víkendu jsem očekávala relax a odpočinek od rodiny a práce, ale to co se událo, předčilo má veškerá očekávání. Byl to víkend, na který NIKDY nezapomenu a zůstane v mé mysli a srdci 💓 napořád.

Všechny Ženy do jedné, měly svůj příběh, každá jiný… svá trápení, radosti a starosti, ale všechny jsme vždy byly silné a jen jsme si uvědomily  \"DÍKY TOBĚ\"  že to tak opravdu je a že nikdo nemá právo se k nám chovat jinak nebo něco jiného tvrdit. 
Proto Ti z celého
💓 děkuji. Pokračuj v tvém krásném poslání probouzet v ženách BOHYNĚ-KRÁLOVNY.                                   

Kamila Hlušičková

Kurz mi přinesl ohromnou zkušenost. Sdílet s tak skvělým kolektivem, jaký jsme se tam sešly, své pocity, své třinácté komnaty, které jsme tam před sebou odkrývaly. Vidět proměnu některých žen, které tam ani nechtěly být, vypovídat se svých nejtajnějších tajemství, které si každá z nás neseme hluboko v sobě… Našla jsem tam svůj vnitřní klid a věřím, že je to pro mne nový začátek. Moc tobě a všem krásným ženám děkuji za tuto zkušenost. Pevně věřím a doufám, že se opět všechny potkáme.
Jana Kočvarová

Praktické informace:

Kdy?

17.6. - 19.6. 2022 Kurz začíná v pátek v 17 hodin a končí v neděli po obědě.

Strava?

Domácí vegetariánská (božská!) strava. Celodenní penze.

Cena?

== Bude upřesněno == Zahrnuje ubytování, stravu a program.

Doprava?

Autem: Do 1:45 hod. jízdy z Prahy, Brna i Olomouce; Vlakem: stanice Uhersko nebo Chrast u Chrudimi. Můžeme Vás vyzvednout. :)

Tato akce již proběhla. 

Pokud chceš zažít setkání NAŽIVO, zapiš se do formuláře. Dám Ti vědět včas. 
UŽ BRZY NA VIDĚNOU! 

⤵︎

Často kladené otázky:

Jaké jsou rezervační podmínky přihlášení a cena?

Rezervuj si prosím call se mnou a vše probereme.

Jaký bude rámcový program kurzu?

Pátek 17.6. 16:00 - 18:00 - příjezd, ubytování, 18:00 večeře, 19:00 - 20:30 večerní program. === Sobota 18.6.. 8:00 snídaně, 9:00 - 12:00 dopolední blok, 12:30 oběd (volný program), 14:00 - 17:30 odpolední blok (za příznivého počasí bude akce částečně probíhat i venku), 18:00 večeře, 19:00- 21:00 večerní program. === Neděle: 19.6 8:00 snídaně, 9:00 - 12:00 dopolední blok, 12:30 oběd a ukončení kurzu.

Jak je to s ubytováním?

K dispozici je velká ložnice pro 10 osob s vestavěnými patry a zákoutími, visuté hnízdečko pro 1-2 osoby, ložnice pro 6 osob, samostatný pokoj ve venkovním domečku pro 2-3 osoby. Záleží na domluvě. :-)

Těším se na Tebe, Královno!