Co říkají spokojení klienti? 

O pobytu v Omiši jsem ani chvilku nepochybovala. Byla jsem mezi prvními přihlášenými, i když jsem ještě ani nevěděla, jak se tam dostanu. Za dobu, co se známe, jsem se naučila žít, říkat i dělat věci, jak to cítím.
Již během cesty s dalšími třemi ženami na naší společné cestě do Chorvatska to bylo dobrodružné, poznávací, s pochopením vlastních hranic a limitů.

Na samotném pobytu to ze začátku vypadalo, jakoby se vůbec nic nedělo a přitom se toho dělo tolik. To místo samotné má své kouzlo a stačí tam jen BÝT.
Já tam vlastně jela proto, abych se vrátila zpátky k sobě dovnitř, protože mi to doma v tom náročném období nějak nešlo. Vzpomenout si zase, jaká jsem byla jako malá holka, co jsem ráda dělala, jak ráda jsem se smála i bez důvodu a spontánně tančila. Na dětském dni, který jste nám uspořádali na terase, to šlo prostě úplně samo.

Znovu jsem vnímala život všemi smysly jako dřív, než jsem nasadila tu masku zodpovědné, pečlivé a starostlivé dcery, matky, manželky, kolegyně, učitelky, ředitelky. Poznala jsem spoustu zajímavých a inspirativních žen, které vyprávěly a sdílely své příběhy bez posuzování a srovnávání. V bezpečném prostředí, které Ty umíš naprosto přirozeně vytvořit, že se tam každý cítí v pohodě.

V neposlední řadě patří díky i tvému partnerovi, který do toho všeho vnesl mužský pohled i energii a pro mne uvědomění, že i muži umí mluvit o svých emocích, i když je to pro ně mnohdy hodně těžké.
Při měření biopole jsem se také dozvěděla mnohé o sobě a potvrdilo se mi vše, co jsem v posledních měsících cítila na svém těle. Velice zajímavý byl večer s ajurvédou, kde jsme se samy zkusily zařadit a poznat svou duševní i tělesnou konstituci, mnohé mi potom začalo samo do sebe zapadat.

Našla jsem zpět samu sebe.
Děkuji moc.
Na další akci s Tebou nebo s vámi se mnou můžeš určitě počítat.

Milena Matoušková 

pobyt v Chorvatsku Probuď v sobě vášeň pro život 

Milá Helenko, chtěla bych velmi poděkovat Tobě i Tvému muži za krásné chvíle strávené v nedělním odpoledni. Už když jsem procházela malým vítacím rituálem, cítila jsem, že to bude nádherný čas strávený ve vaší společnosti. Jsem vděčná, že jsem se postupně naprosto uvolnila a užívala si každou tvou aktivitu. Pohledy do očí....do našich duší mě zbavily veškerých obav. Zdálo se mi, že se v kruhu tak úžasných žen, naprosto uvolňuji a mám pozornost jen na přítomný okamžik. Umocnila to i mexická hudbu, při které jsme se mohly poddat melodii a rytmu. Cítila jsem, jak jsme se vzájemně propojily a mezi námi rostla vlna nádherné energie!

Ovšem největší radostí bylo, když jsme mohly s tebou zpívat mantry. To vzájemné propojení, ta blaženost! Doteď si zpívám: " Jsem světlo, které září "...Takové tvoření jsem opravdu nečekala. Čas se zastavil. A křišťálové mísy byly opravdu to nejlepší nakonec. Čistá krása. A vůně esenciálních olejů to vše podtrhly. Opravdu se mi nechtělo domů. Všechny smysly, tělo i duše se nakrmily dosyta. Bylo mi ctí setkat se naživo s tolika krásnými bytostmi. Děkuji. Děkuji. Děkuji.

Eva Burdová

workshop Probuď v sobě Divošku, ženské kruhy a kurzy

Pro podzimní pobyt moře v Omiši s Helenkou a Petrem jsem se rozhodla téměř okamžitě.
Věděla jsem, že v období podzimu si jako projev lásky k sobě samé daruji pobyt u moře. Synchronicity Vesmíru na sebe dlouho nedaly čekat a objevila se možnost strávit týden u moře s programem a lidmi, kterých si moc vážím. Již mnohokrát mi pomohli nejen na cestě k mému uzdravení, ale i dnes mě stále motivují k tvorbě mého nového života.
Netušila jsem jaké to celé bude, ale uvnitř srdce jsem cítila, že mé rozhodnutí je správné. A když něco cítíte srdcem, je to vždy správně.

Celá akce mně přinesla velmi mnoho – krásná setkání s novými lidmi, příjemný odpočinek, svobodu těla i ducha, uvolnění ve vlnách moře pod hřejivými paprsky slunce, velké obohacení na úrovni smyslového vnímání a taktéž velká zjištění o mně samotné.
Tímto bych chtěla poděkovat všem krásným lidičkám, kteří mě opět posunuli o krok dále, a především Helence a jejímu příteli Petrovi, kteří nám připravili program na lidské smysly a pomohli nás tak naladit k hlubokému ponoření do přítomné chvíle a zároveň naplnit naše srdce radostí a vděčností. Jejich slova a činy nám připomněly, jak je důležité si vážit krásy světa kolem nás a jak moc může smyslová zkušenost obohatit naše životy.
Moc díky za tuto nezapomenutelnou a pozitivní zkušenost a těším se na další společné setkání.

S láskou Radka.

Radka Machátová 

pobyt v Chorvatsku Probuď v sobě vášeň pro život, workshopy, kurzy 

Fénix s Helenkou mi přišel do cesty přesně v době, kdy jsem potřebovala. Všechna ta sdělení, vhledy a poznání byly a jsou pro mne k nezaplacení. Děkuji z celého srdce za tato podnětná setkání, která mění můj vnitřní i vnější svět, můj pohled na život, na vztahy ať už v osobní rovině nebo pracovní. Pochopila jsem, že já se všemi svými obavami a strachy, výkyvy nálad, dobrými i nedobrými pocity, jsem v pořádku. Tímto poznáním přišla nesmírná úleva. Že vše, co v životě řeším, je jen a jen mé a na mě, jaké si zvolím řešení.

Pomohla mi uvědomit si všechny tlaky, které na mě dopadají, ale i ty, které vyvíjím já na své okolí, zamyslet se nad příčinou těchto tlaků a uchopit je a pochopit úplně jinak, jemněji, nebo je úplně pustit, nechat být, změnit postoj a přístup. Jsem šťastná, že jsem poznala Helenku a na každé setkání s ní, ať už on line nebo osobní, se nesmírně těším.

Lucie Prošková

individuální program Mořský Fénix

Před individuální spoluprací: Než jsem začala s Helenkou pracovat, cítila jsem se strašně unavená a nezazdrojovaná. Od Heleny jsem si slibovala to, že mi pomůže cítit více své potřeby, lépe je s ostatními komunikovat a umět se za sebe postavit, a to hlavně ve chvílích, kdy jsem cítila, že jsem tlačená někam, kam vůbec nechci.

A po: Jsem v úžasu, kam mě ty 3 společné měsíce zavedly, kolik programů hodné holky jsem odkryla a kolik z nich už jsem dokázala i přepsat! Rozhodně můžu říct, že nyní vedu spokojenější a šťastnější život, a to jsem pořád ta stejná holka. bydlím na stejné adrese, chodím do stejné práce, mám stejného manžela a stejnou rodinu :) Jen ten můj vnitřní svět je prostě šťavnatější. Namísto strachu a pocitu viny, že jsem zkomolila něčí jméno, se řehtám na celý kolo. Více si povídám s lidmi okolo sebe, už se nebojím jejich reakce nebo odmítnutí. Ani já sama už se nebojím někoho odmítnout! Už nemívám strachy a pocity viny, nebojím se reakce lidí ani jejich odmítnutí.

Pokud cítíte, že něco ve svém životě potřebujete jinak (a možná ještě vůbec netušíte, co přesně by to mělo být), pak je Helena váš člověk, bude vám oporou na cestě za sebepoznáním, za radostí, lehkostí a naplněním! Jsem vděčná za to, že jsem se na tuto cestu vydala, zdaleka pro mě však ještě nekončí, protože, jak jsem jednou ochutnala, chci víc!

Mudr. Karolína Matoušková

individuální spolupráce a pobyty pro ženy

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

K channelingu mě hlavně přivedla zvědavost – hlava chtěla vědět, ale má duše už věděla své. Bylo to znovuprobuzení, ucelení, začátek nové cesty s andělskou podporou. Záznam z chanelingu je super, emoce jsou silné a už jsem se k záznamu vrátila a určitě ještě vrátím. Přepsání traumatu se povedlo, je osvobozující už při myšlence na něj necítit žádné emoce. Opravdu: jako by se to nestalo a je přepsáno - ohromná úleva. Slzičky štěstí a dojetí cítím i nyní. Děkuji za krásné citlivé vedení po celou dobu channelingu - na vlnách emocí bez strachu a s láskou. Otevřely se mi dveře k mé nové cestě.

Helena N.

channeling, Mastermind Z Tvůrkyně Královnou, pobyty pro ženy

Helenku som už zopár mesiacov sledovala na fb. Jej životný príbeh bol pre mňa veľkou inšpiráciou. Sama som hľadala odpovede na svoje otázky, prečo sa mi stali veci, čo som nerobila správne. Ako sa z toho dostať, poučiť. Po niekoľko mesačnej práci na sebe a neustálom pátraní po informáciách som opakovane natrafila na channeling, ktorý ma zaujal. A keď som jedného objavila článok o tom, že channelingu sa venuje aj Helenka, vedela som, že to musím vyskúšať. Náhody neexistujú. Bol mi do života zoslaný človek, ktorý mi mal pomôcť, v pravý čas, keď som bola na to pripravená...

Helenkin ľudský, úprimný a upokojujúci prístup bol dokonalou vstupnou bránou do tejto vyššej sféry. Netušila som, čo od channelingu čakať. Bola som zvedavá, vnímavá a mala otvorenú myseľ, čo ma pod Helenkiným vedením v niektorých otázkach samu doviedlo k odpovediam. Ostatné už bolo prostredníctvom Helenky. Odkazy, ktoré mi sprostredkovala, boli veľmi silné. V niektorých prípadoch zapadli do seba ako puzzle udalosti, ktoré sa mi v posledných týždňoch odohrali v živote. Obe sme z toho mali doslova zimomriavky...

V každom prípade to bol pre mňa obrovský posun vpred na svojej duchovnej ceste. Nasmerovanie z vyšších zdrojov bolo priam neuveriteľné, rovnako ako odkazy, ktoré veľmi intenzívne dávali zmysel. Verím, že sme sa s Helenkou nestretli naposledy.

Alžběta K.

channeling

Nevěděla jsem, co mě v kurzu čeká a byl tam i strach. Nakonec to bylo to nejlepší, co jsem pro sebe udělala. :-) Díky kurzu jsem se více naučila naslouchat svému tělu i duši, zvědomila jsem si hodnou holku, kterou jsem dříve byla. Naučila jsem se říkat NE. Nejsem už ve stresu, ale v klidu a ve své síle. Také jsem se naučila řídit si svůj život sama. A nežiju už život podle druhých, nebo jak se má, sluší a patří. Začala jsem více říkat svůj názor, nebojím se, co tomu řeknou druzí - a vlastně mi to je i jedno. Zvědomila jsem si plno bloků, programů, které mi bránily žít lepší život. Naučila jsem se, co je to pouštět kontrolu nad věcmi, lidmi a plně důvěřovat životu. Můj život se celkově zlepšil, více si věřím, odbourala jsem plno strachů, programů, které mi nesloužily atd. A všimlo si toho i okolí, říkají mi, jak zářím a vypadám šťastně.

Děkuji, s jakou láskou a důvěrou jsi mě na kurzu vedla, podporovala a odpověděla na mé dotazy. Spolupráci s Helenkou bych doporučila všem, kdo chcete: poznat lépe sami sebe, napojit se na své srdce, stojíte v životě právě na rozcestí, uvědomujete si, že život se vám neděje náhodou, a cítíte, že si ho můžete a chcete tvořit sami. Pokud chcete zlepšit kvalitu svého života a žít tady a teď v lásce, pokoře a harmonii. DĚKUJI.

Jarmila Bendová

kurz z Oběti Tvůrkyní

Helenka má ten dar, ze dokáže zprostředkovat a pojmenovat to, co člověk sám vidí jen z určitého úhlu pohledu. Dokáže rozšířit perspektivu a vědomi. Děkuji za Tvé vhledy a parádní meditaci s vizualizaci Doporučila bych těm, kteří se již nějaký čas ztrácejí ve svých myšlenkách a pocitech.

Markéta Doležalová

channeling

Helča je velmi empatická a umí naslouchat. Sezení s ní jsou velmi příjemné, kromě toho, že jsem cítila skutečně bezpečný prostor pro otevření se, Helča taky vždycky dokázala odhalit zajímavé souvislosti, kterých jsem si sama nevšimla. Moc děkuji.

Jana Francová

konzultace

Helenka je ten nejlepší kanál, jaký jsem si kdy mohla představit. Jelo to jako po másle, od kořene až po korunu. Vím, že je vše tak, jak má být – na mojí cestě duše, srdce to ví, intuice byla správná, děkuji… Přišla obrovská úleva a potvrzení toho, jak se cítím. Vše je v pořádku. Děkuji.

Milenka Matoušková

channeling, pobyty pro ženy, kurzy

,,Nikoho z vás nebudu vodit za ručičku, vše je vaše volba." Tohle mě tolik posunulo! Konečně převzít veškerou zodpovědnost za svůj život a jeho směr. Už nečekám, že druzí za mě budou žít můj život. Dlouho jsem jela na výkon, už si to ale užívám. Ne výkon, ale radost z toho, co dělám. I když se mraky stáhnout, své vnitřní světlo už si budu pečlivě hlídat. Už nepolezu po kolenou - vím, že se dá zase vstát a jít. Život člověka nenechá padnout, pokud člověk nenechá padnout sám sebe. Děkuji!

Edita Svobodová

kurz z Oběti Tvůrkyní

Věděla jsem na sto procent, že v Mastermindu chci být. Stejně, jako si mě zavolaly Lozice, ženské kruhy, channeling i workshopy v Ostravě. Můj pocit mě nikdy nezklamal. Vysílám zcela jinou energii a cítím se jinak, ušla jsem obrovský kurz cesty a všimli si toho i mí blízcí. Všechny kurzy a pobyty předčily má očekávání. Každá spolupráce s Tebou má pro mě nevyčíslitelnou hodnotu. Tolik jsem se toho naučila – a vlastně stále učím.

Pokud Tě to volá, chceš se posunout, cítíš, že už se toužíš cítit jinak, jdi do toho. Helenu můžu jen doporučit. Jsem živým důkazem toho, že to funguje. Stačí pár chvil denně, trocha práce na sobě. Jsou to malé kroky, které přinášejí velké změny. Helena vede spolehlivě a s láskou. Jsem nesmírně ráda, že jsi mi vstoupila do cesty a mám možnost se od Tebe učit. Má cesta nekončí… Děkuji, Heli.

Vlaďka Marušáková

VIP spolupráce, kurzy, pobyty, workshopy, channeling

Chcem sa poďakovať Helenke za možnosť a spôsob vedenia Chanellingu. K Helenke ma viedla túžba zdieľať kúsok zo seba a niečo čo mi prišlo, že máme spoločné a vzájomné. Sledujem ju už nejaký čas, avšak teraz moja túžba sa stretla s uskutočnením a zámerom urobiť niečo, čo bude iba výlučne moje. A bolo. Bolo to veľmi silné a extatické s transcendentálnym presahom.

Očakávania som nemala žiadne, snáď len tie, že som chcela, alebo podvedome túžila po zmene a uvoľneniu emócií. Emócie boli rôznorodé a miešali sa. Boli aj nové ešte nepoznané. Na záver prišlo uvoľnenie a odpustenie, no najmä utvrdenie v to, že už o sebe nebudem vôbec pochybovať v tom čo cítim, vidím a v hĺbke duše „viem“... Spojenie s bytosťami malo magickú silu, prekypovalo láskou, prijatím a porozumením. Vedenie v to, že nie sme na problémy, strachy a smútky sami, vlieva nádej na kvalitatívne lepšie prežívanie života. Počas toho mi tiekli slzy šťastia, prijatia a nekonečnej lásky, dobroty a nehy. Zasiahne a osloví to každého, kto podvedome, vie, že prišiel jeho čas na zmenu. Zmenu niečo urobiť so svojím životom a niekam sa pohnúť vpred. Vyrásť a zdokonaľovať sa. S láskou ďakujem

Karin Jureková

channeling

Tak neskutečnou energii a sílu jsem už dlouho necítila! Mám radost, dobrou náladu, chuť do práce a zpěvu, cítím vnitřní teplo, lásku :) Zapomněla jsem, jaké to je. Čerpám z toho stále. Proč transformační pobyt? Možnost vypovídat se. Naslouchat příběhům, nechat se inspirovat. Plakat, obejmout, svěřit se svým nitrem, strachem. Nechat věci jen tak plynout, nechat se vést a pootevřít srdce. Nic nečekat a věnovat plnou pozornost druhému nebo sobě. Měla jsem tam tak čistou hlavu a nechala se vším jen unášet. To místo je magické a přináší klid. Děkuji Tobě, Helenko, za dodání odvahy, rozhodnutí jet a zprostředkování výživného víkendu v úžasné společnosti.

Marcela Sikorová

kurzy, víkendy pro ženy