„Průvodkyně žen v Nové Zemi"

Pomáhám ženám uzdravit jejich vnitřní holčičku, objevit královskou sílu a tvořit si svůj život 

Dnes je den krásný

Sedím na zahradě a cítím se skvěle. Vnímám přírodu, okolní hlasy, zvuky a šumy, všechnu tu krásu kolem. A přesto jsem stále napojena sama na sebe. Jsem si vědoma sebe, nehodnotím, nepřemýšlím, cítím své srdce.

Našla jsem svou vnitřní sílu. Pochopila jsem, kdo jsem. Zastavím se, počkám… a naslouchám svému tělu a duši.

Můžu dýchat, chodit, zpívat, smát se, odpočívat, radovat se, pracovat, objímat své děti, sledovat plující mraky. I když to vypadá jako obyčejné, běžné věci, není to málo.

Dnes už žiju bez léků a bez bolesti, které patřily k mému životu s rakovinou. Bez věčného strachu, jak se bude můj život dále odvíjet.

Jsem Helena, což znamená světlo.
Tak zářím.

Jsem ZDRAVÁ a MILUJI ŽIVOT. Dnes jsem si vědoma toho, že nemoc přichází, když sejdeme z cesty. Pochopila jsem, jaký smysl měly mé životní lekce. Našla jsem odpovědi na své zásadní otázky.

A už vím, PROČ SE TO STALO PRÁVĚ MNĚ.

Ale před pár lety…   Proč zrovna já 

... jsem se cítila opuštěná, nejistá, neustále bloudící ve ztracené minulosti nebo beznadějné budoucnosti. Před pár měsíci mi zemřela matka, a teď jsem ještě navíc zůstala bez partnera se dvěma dětmi. Rozvedená a nešťastná.

  • Nevěděla jsem, kdo vlastně jsem.
  • Nevěřila jsem sama sobě.
  • Celé noci jsem probrečela.
  • Ráno jsem vypravila děti a šla do práce.
  • Vztekala jsem se, cítila jsem křivdu a beznaděj.
  • Měla jsem nelehké dětství, ani manželství nevyšlo.

Proč zrovna já?!

Chodila jsem po světě a ptala se všech na jejich názory a žadonila o rady. Měla jsem pocit, že mi nikdo nerozumí. Nikdo přece nemá takové problémy jako já! Neměla jsem se ráda. Jedla jsem antidepresiva, ale radost ani odpovědi na mé otázky nepřicházely. Kladla jsem si za vinu, co se mi v životě nepovedlo.

Po rozpadu manželství jsem už NECHTĚLA ŽÍT.

A to jsem ještě netušila, že největší životní výzva na mě teprve čeká.

Přišlo to v dubnu 2015. Diagnóza zněla:  Rakovina… Moje lymfatické cesty rozežírala tato nemoc Následovala chemoterapie. Na mysl se mi vkrádala nikdy nekončící otázka: 

Co se mnou bude dál?!

Byly dny, kdy jsem nemohla vstát z postele, abych nachystala dětem svačinu a hrála si s nimi. Byly dny, kdy jsem ležela v posteli s holou hlavou zalitá potem a bolestí jsem nemohla polknout…

A když už jsem přečkala léčbu a síly se začaly obnovovat, přišli lékaři s tím, že nemoc se možná vrací. Následovaly týdny čekání, nervozity, pochybností, strachu a slz.

Tehdy jsem se rozhodla, že svůj život změním.

Nemoc mě postavila před rozhodnutí, jestli budu žít, nebo ne. Jestli chci žít, nebo ne. Cítila jsem, že teď si musím vybrat.

Rozhodla jsem se pro ŽIVOT, rozhodla jsem se pro SVĚTLO.

UŽ JSEM CHTĚLA ŽÍT!

Našla jsem sílu a vyhodila tehdejšího přítele, kterým jsem se nechala dosud zneužívat. Chodila jsem na semináře, studovala knihy, inspirovala se moudrými a vědomými lidmi. Ale především jsem trávila čas sama se sebou a uvědomila si spoustu věcí. Odpovědi jsem hledala převážně sama v sobě.

Teorie se propojila s praxí.

Teď nastal čas podělit se s vámi!

Dnes sdílím s ostatními ženami své zkušenosti, objevy a poznatky. Učím druhé, jak si věřit a NEVZDÁVAT SE, otevírám jim souvislosti a jejich dary. 
Naplňuje mě inspirovat další lidi a ukazovat jim svým příkladem, že změna je možná a že ŽIVOT za to stojí.

Jsem vášnivá učitelka a studentka ŽIVOTA.

Jedno vím jistě: jde to!

Jsem Helena

Vaše průvodkyně na cestě Vědomého uzdravování.

Call s Helenou ZDARMA

Královská mysl - ženská síla - vnitřní svoboda = Tvoje nová realita
To chci zažít!