Protože vy máte tu moc zůstat zdraví

E-příručka

ČISTÁ HLAVA
7 ověřených cest, jak neonemocnět

 • Toužíte zůstat zdraví, ale nevíte, jak to udělat?
 • Cítíte někde uvnitř, že už zase jedete nadoraz?
 • Máte strach z nemoci?

Chci vás podpořit v současné situaci. Proto mám pro vás příručku ne za cenu 490 Kč, ale jen 350 Kč. Příručka Vás pohladí po duši a vy budete vědět, jak si pomoci právě teď. Načerpejte sílu a zůstaňte zdraví.

Plakát podpory

Ke každé objednávce vám nyní přidám i jako dárek Plakát podpory, který jsem vytvořila právě pro tyto dny. Odkaz na stažení v pdf vám pošlu na váš e-mail. 

To si přeji

Možná už máte dost myšlenek typu:

Nevím,
kde mi hlava stojí.

Jsem tak zahlcená/ý tím, co všechno musím.

Jak dlouho to ještě můžu vydržet...?

Dobře tyto pocity znám. I já jsem jela nadoraz, neměla jsem se ráda, cítila obrovskou křivdu a všechno jsem viděla černě. Vzdala jsem se radosti ve svém životě. A málem i života...

Zastavila mě až těžká nemoc. A s ní Život s otázkou: Tak chceš ještě žít, nebo opravdu ne?

Když v roce 2015 přišla diagnóza - Hodgkinův lymfom - pochopila jsem, že teď je ten nejvyšší a správný čas začít se sebou něco dělat.

Tehdy jsem se rozhodla, že svůj život změním. Přehodnotila jsem své životní chyby a přetavila je v lekce.

Dnes už vím, co dělat, aby nemoc nemusela přijít.

Pochopila jsem, jak pracovat s vlastními chybami, myšlenkami a emocemi. A vy můžete taky.

VY SAMI můžete ovlivnit, jestli budete či zůstanete zdraví.
Řeknu vám, JAK NA TO.

Připravila jsem pro vás e-příručku

ČISTÁ HLAVA
7 ověřených cest,
jak neonemocnět

V příručce vám odkrývám chyby, které jsem před nemocí dělala já a které Vy už udělat nemusíte.

Představím vám 7 tipů, díky kterým se dozvíte, co potřebujete k tomu, abyste zůstali zdraví.

Na co se můžete v e-příručce těšit


 • Zjistíte,
  kterým chybám se raději vyhnout a zůstat tak zdraví
 • Osvojíte si techniky,
  díky kterým vezmete prevenci před nemocemi do svých rukou
 • Objevíte
  například, jak pracovat se stresem, vlastním strachem a stěžováním
 • Vytvoříte si
  pro sebe vědomý čas a prostor
 • Znovu pocítíte
  příval energie a radosti
E-příručka ČISTÁ HLAVA mě příjemně překvapila. Neměla jsem žádná velká očekávání, v domnění, že se nic nového nedozvím. Opak byl pravdou. Přestože se sama věnuji osobnímu rozvoji, vyzkoušela jsem si všechna cvičení, které Helena doporučuje, a že jich není málo. Jsem nadšená. Jsem nadšená z toho, že porazila mé vlastní ego a dala mi možnost nechat se vést. Díky, Helenko.

Nejen za tvůj hluboký příběh, ale i za doporučení. (Hned jsem si dala do diáře opakovanou událost, "každý den masírovat uši i nohy.") Příručku doporučuji všem, kteří chtějí ve svém životě něco změnit. Zdraví není jen o absenci nemoci, ale i o přítomnosti a uvědomění si vlastního štěstí. A nejen to Vám Helena ve své příručce připomene.
Ing. Lenka Bartková, osobní kouč a lektor www.lenkabartkova.cz
Po přečtení mnoha knih na téma zdraví jsem očekávala mnoho teoretických stránek, ze kterých si budu muset vybrat to, co mi bude vyhovovat. Hned po přečtení první stránky jsem byla mile překvapena. Příručka je plná praktických rad. Doplňují ji cvičení, které zesilují jejich účinnost. Například cvičení „Přijímám“ nebo „Propouštím“ jsou opravdu jednoduchá, ale velice účinná. Já je používám často, protože úleva je okamžitá.

Tato příručka mi dala naději a sílu bojovat ze své zdraví. Hlavně ale, že zdraví je jen v mých vlastních rukou. Lituji, že jsem ji nečetla před tím, než jsem onemocněla. Právě nemoc nám totiž otevírá oči a umožňuje chápat souvislosti tak, jak by to bez nemoci nebylo možné. Příručku doporučuji vám všem, kdo chcete být zdraví.
Martina Večerová

Představte si, už víte, jak můžete zapojit své tělo, svou mysl a srdce - k tomu, abyste zůstali zdraví. Cítíte skvělý pocit ze sebe sama - konečně si vědomě vytváříte čas a prostor... pro SEBE. Už víte, že na dobrou náladu, ocenění nebo radost z vlastního těla nemusíte jen tak čekat.

A ani se nemusíte bát nemoci. Můžete totiž jít svému zdraví naproti. Hned teď...

Bonusy k e-příručce


Bonus: Můj deník pro čistou hlavu

Teorie je jedna věc, ale dělat pro sebe konkrétní kroky je věc druhá.
Abych vám situaci do startu ulehčila, připravila jsem vám kroky na prvních 14 dní.

Můj deník slouží jako váš pracovní sešit. Každý den na vás čeká 1 téma, díky kterému uvedete tipy z příručky takřka ihned do praxe.

Bonus v hodnotě 78 korun získáváte zdarma.

Speciální dárek: Mandalka pro čistou hlavu

Příručka pro čistou hlavu přináší poznatky o tom, na co konkrétně se máte zaměřit, pokud chcete zůstat zdraví.  Nebo své zdraví znovu obnovit.  Přemýšlela jsem, co vás v rozproudění tvořivosti a vlastní aktivitě podpoří. Až vznikl tento bonus pro vás.

Poprosila jsem expertku na mandaly a práci s nimi, Danku Brožovou, aby pro vás vytvořila bonus vskutku na míru. Tak vznikla Mandalka pro čistou hlavu.

K mandalce dostanete skvělý návod, jak s ní pracovat, a také poselství, které přináší.

Nalaďte se na téma čisté hlavy a uvolněte možné zábrany, které vám stojí v cestě za plným zdravím.

Mandalku dostáváte k příručce jako DÁREK.

Jaká je cena e-příručky?


Já jsem ušla za svým vědomým uzdravováním kus cesty. Stálo mě to mnoho tvrdých životních lekcí, přešlapů a zkušeností. Vy tím vším projít nemusíte. Nemusíte pátrat po tom, jak předejít nemocem. Nemusíte zjišťovat, které rady opravdu fungují a co má smysl zkoušet.

V příručce najdete ucelený návod, který pomáhá, a to nejen mně.

Chci vás podpořit v současné situaci. Proto mám pro vás příručku ne za cenu 490 Kč, ale jen 350 Kč. Příručka Vás pohladí po duši a vy budete vědět, jak si pomoci právě teď. Načerpejte sílu a zůstaňte zdraví.

Plakát podpory

Ke každé objednávce vám nyní přidám i jako dárek Plakát podpory, který jsem vytvořila právě pro tyto dny. Odkaz na stažení v pdf vám pošlu na váš e-mail. 

Cena Příručky je

490 Kč / 20 €

350 Kč / 14,60 €

Věřím tomu, že hodnota toho, že se naučíte předcházet nemocem a pracovat s vlastními myšlenkami a pocity, je mnohem větší.

Podívejte se na ukázky :)

Celkový počet stran: 54

E-book Čistá Hlava se mi moc líbí. Pojednává o hledání vlastního středu a rovnou začíná u hlavy, tedy mysli. Neobávejte se nějakého suchopárného čtení, naopak, vše je podáno nanejvýš hravě, s lehkostí a s cílenou zaměřeností. Helenčinu knihu velice doporučuju. Neslibuje vám žádné zázraky na počkání, ale srozumitelně před vás rozprostře prostou a láskyplnou cestu k životu, který není zahlcený přebytečnými myšlenkami a destruktivními emocemi, a ještě vám tomu dodá mnoho užitečných tipů, jak pěstovat vaše tělo, a vyživující životní zvyky.
Tereza Ghose - autorka, publicistka, lektorka www.taite.cz

14denní garance

Příručku i s oběma bonusy vám nabízím se 14denní garancí vrácení ceny. Vše, co vím a mám sama odžité ohledně cesty za zdravím, jsem dala do této e-příručky, za obsahem si stojím.

Pokud byste ale přeci jen do 14 dnů od zakoupení došli k tomu, že vám to nic nedalo, napište mi a bez řečí vám vrátím peníze. 

Možná vás teď napadají otázky...


Je jisté, že když budu praktikovat uvedená cvičení, tak neonemocním?

Jistota jako taková v životě neexistuje. Ale věřím tomu, že Vás tipy opravdu posunou. Ať už na vaší cestě za udržením zdraví nebo návratu ke zdraví. Příručka obsahuje informace a životní oblasti, které velmi úzce souvisí s tím, jestli jsme zdraví, nebo ne. A jsem přesvědčena o tom, že vám s udržením zdraví opravdu pomůže.

Je pro mě příručka vhodná, i když už právě řeším zdravotní problémy?

Rozhodně ano. Principy a techniky skvěle podpoří vaši léčbu a uzdravení.

Co když existují tytéž informace někde na internetu zdarma?

Ano, některé z nich možná ano. Ale pouze tady je máte všechny na jednom místě. Předávám vám svůj odžitý návod. Ušetříte desítky hodin hledáním informací o tom, jak neonemocnět. Místo toho už můžete číst, dozvídat se nové věci a aplikovat je do svého života. :)

Co mám dělat, když nebudu mít na všechny tipy a cvičení uvedené příručce čas?

Součástí příručky máte Můj deník pro čistou hlavu. Tam si můžete kontrolovat, které pasáže máte hotové a dělat si poznámky. Příručku můžete číst a průběžně dělat jednotlivá cvičení. Nebo si ji celou přečíst a vybrat si téma, které si zaslouží vaši péči na prvním místě. Budete ji mít napořád. Až zjistíte, jak se díky cvičením cítíte lépe, čas si zajisté vytvoříte. :) Nebo mi napíšete na helena@helenahrachova.cz a něco vymyslíme.

Objednejte si e-příručku
ČISTÁ HLAVA- 7 ověřených cest, jak neonemocnět

TEĎ

Jestli vás láká čistá hlava a zdraví ve vlastních rukou.
Nemusíte to řešit až po nemoci.

Protože vy máte tu moc zůstat zdraví.