Jak se budete cítit, až budete zase úplně zdravá? 

E-příručka

UZDRAV SE JINAK
7 kroků ke zdravé mysli a tělu 

 • Toužíte být zase zdravá, ale nevíte, jak to udělat?
 • Cítíte někde uvnitř, že vaše myšlenky a pocity můžou souviset s vaší nemocí?
 • Chcete si pomoci, ale nevíte, kde začít?

Možná už máte dost myšlenek typu:

BOJÍM SE o svoje zdraví.

Jsem tak zahlcená tím, co všechno MUSÍM.

Jak dlouho to ještě MUSÍM VYDRŽET?

Dobře to znám.

Jela jsem nadoraz mnoho let. 

 

Dobře tyto pocity znám. I já jsem jela nadoraz, neměla jsem se ráda, cítila obrovskou křivdu a strach a všechno jsem viděla černě. Vzdala jsem se radosti ve svém životě. A málem i života...

Zastavila mě až těžká nemoc. A s ní Život s otázkou: Tak chceš ještě žít, nebo opravdu ne?

Když v roce 2015 přišla diagnóza - Hodgkinův lymfom - pochopila jsem, že teď je ten nejvyšší a správný čas začít se sebou něco dělat.

Tehdy jsem se rozhodla, že svůj život změním. Přehodnotila jsem své životní chyby a přetavila je v lekce.

Dnes už vím, co mám dělat když onemocním. Jak si zase navrátit svoji moc. Nemít už ne-moc.

Pochopila jsem, jak pracovat s vlastními chybami, myšlenkami a emocemi. A vy můžete taky.

VY SAMA můžete ovlivnit, jestli budete zase ZDRAVÁ.
Řeknu vám, JAK NA TO.

Vraťte zase svou sílu do života 

UZDRAV SE JINAK
7 kroků ke zdravé mysli a tělu 

7 kroků, k tomu, které ocení vaše tělo a pohladí vaši duši

Na co se můžete v příručce těšit


 • Zjistíte,
  co s tzv. chybami, které vás dovedly k nemoci
 • Osvojíte si techniky,
  díky kterým se začnete krok za krokem uzdravovat
 • Objevíte
  například, jak pracovat se strachem, stresem, vašimi myšlenkami a emocemi
 • Vytvoříte si
  pro sebe vědomý čas a prostor
 • Znovu pocítíte
  energii, naději a radost
E-příručka UZDRAV SE JINAK mě příjemně překvapila. Neměla jsem žádná velká očekávání, v domnění, že se nic nového nedozvím. Opak byl pravdou. Přestože se sama věnuji osobnímu rozvoji, vyzkoušela jsem si všechna cvičení, které Helena doporučuje, a že jich není málo. Jsem nadšená. Jsem nadšená z toho, že porazila mé vlastní ego a dala mi možnost nechat se vést. Díky, Helenko.

Nejen za tvůj hluboký příběh, ale i za doporučení. (Hned jsem si dala do diáře opakovanou událost, "každý den masírovat uši i nohy.") Příručku doporučuji všem, kteří chtějí ve svém životě něco změnit. Zdraví není jen o absenci nemoci, ale i o přítomnosti a uvědomění si vlastního štěstí. A nejen to Vám Helena ve své příručce připomene.
Ing. Lenka Bartková, osobní kouč a lektor www.lenkabartkova.cz
Po přečtení mnoha knih na téma zdraví jsem očekávala mnoho teoretických stránek, ze kterých si budu muset vybrat to, co mi bude vyhovovat. Hned po přečtení první stránky jsem byla mile překvapena. Příručka je plná praktických rad. Doplňují ji cvičení, které zesilují jejich účinnost. Například cvičení „Přijímám“ nebo „Propouštím“ jsou opravdu jednoduchá, ale velice účinná. Já je používám často, protože úleva je okamžitá.

Tato příručka mi dala naději a sílu bojovat ze své zdraví. Hlavně ale, že zdraví je jen v mých vlastních rukou. Lituji, že jsem ji nečetla před tím, než jsem onemocněla. Právě nemoc nám totiž otevírá oči a umožňuje chápat souvislosti tak, jak by to bez nemoci nebylo možné. Příručku doporučuji vám všem, kdo chcete být zase zdraví.
Martina Večerová

Představte si, už víte, jak můžete zapojit své tělo, svou mysl a srdce - k tomu, abyste zůstali zdraví. Cítíte skvělý pocit ze sebe sama - konečně si vědomě vytváříte čas a prostor... pro SEBE. Už víte, že na dobrou náladu, ocenění nebo radost z vlastního těla nemusíte jen tak čekat.

A ani se nemusíte bát nemoci. I když je třeba teď s vámi. Můžete totiž jít svému zdraví naproti. Hned teď...

Bonusy k e-příručce


Bonus: Můj deník pro čistou hlavu

Teorie je jedna věc, ale dělat pro sebe konkrétní kroky je věc druhá.
Abych vám situaci do startu ulehčila, připravila jsem vám kroky na prvních 14 dní.

Můj deník slouží jako váš pracovní sešit. Každý den na vás čeká 1 téma, díky kterému uvedete tipy z příručky takřka ihned do praxe.

Speciální dárek: Mandalka pro čistou hlavu

Příručka UZDRAV SE JINAK přináší poznatky o tom, na co konkrétně se máte zaměřit, pokud chcete znovu obnovit své zdravá.   Přemýšlela jsem, co vás v rozproudění tvořivosti a vlastní aktivitě podpoří. Až vznikl tento bonus pro vás.

Poprosila jsem expertku na mandaly a práci s nimi, Danku Brožovou, aby pro vás vytvořila bonus vskutku na míru. Tak vznikla Mandalka pro čistou hlavu.

K mandalce dostanete skvělý návod, jak s ní pracovat, a také poselství, které přináší.

Nalaďte se na téma uzdravení a uvolněte možné zábrany, které vám stojí v cestě za plným zdravím.

Jaká je cena e-příručky?


Já jsem ušla za svým vědomým uzdravováním kus cesty. Stálo mě to mnoho tvrdých životních lekcí, přešlapů a zkušeností. Vy tím vším projít nemusíte. I když máte ve svém životě nemoc, nemusíte na ni zůstat sama. Nemusíte zjišťovat, které rady opravdu fungují a co má smysl zkoušet.

V příručce najdete ucelený návod, který pomáhá, a to nejen mně.

Cena Příručky je

990 Kč / 40 €

Věřím tomu, že hodnota toho, že se naučíte uzdravovavat a pracovat s vlastními myšlenkami a pocity, je mnohem větší.

Podívejte se na ukázky :)

Celkový počet stran: 54

E-příručku Uzdrav se jinak se mi moc líbí. Pojednává o hledání vlastního středu a rovnou začíná u hlavy, tedy mysli. Neobávejte se nějakého suchopárného čtení, naopak, vše je podáno nanejvýš hravě, s lehkostí a s cílenou zaměřeností. Helenčinu knihu velice doporučuju. Neslibuje vám žádné zázraky na počkání, ale srozumitelně před vás rozprostře prostou a láskyplnou cestu k životu, který není zahlcený přebytečnými myšlenkami a destruktivními emocemi. A ještě vám k tomu dodá mnoho užitečných tipů, jak podpořit své tělo a duši vyživujícími životními zvyky, které vedou k obnovení zdraví.
Tereza Ghose - autorka, publicistka, lektorka www.taite.cz

14denní garance

Příručku i s oběma bonusy vám nabízím se 14denní garancí vrácení ceny. Vše, co vím a mám sama odžité ohledně cesty za zdravím, jsem dala do této e-příručky, za obsahem si stojím.

Pokud byste ale přeci jen do 14 dnů od zakoupení došla k tomu, že vám to nic nedalo, napište mi a bez řečí vám vrátím peníze. 

Možná vás teď napadají otázky...


Je jisté, že když budu praktikovat uvedená cvičení, tak se určitě uzdravím?

Jistota jako taková v životě neexistuje. Ale věřím tomu, že Vás tipy opravdu posunou a vy se začnete uzdravovat. Příručka obsahuje informace a životní oblasti, které velmi úzce souvisí s tím, jestli jsme zdraví, nebo ne. A jsem přesvědčena o tom, že vám pomůže.

Je pro mě příručka vhodná, když jsem nemocná, mám strach a necítím se vůbec dobře?

Rozhodně ano. Pak je příručka přímo pro vás. Principy a techniky a příjemný styl skvěle podpoří vaši léčbu a posunou vás na cestě k uzdravení.

Co když existují tytéž informace někde na internetu zdarma?

Ano, některé z nich možná ano. Ale pouze tady je máte všechny na jednom místě. Předávám vám svůj odžitý návod. Ušetříte desítky hodin hledáním informací o tom, co dělat, když onemocníte. Místo toho už můžete číst, dozvídat se nové věci a aplikovat je do svého života. :)

Co mám dělat, když nebudu mít na všechny tipy a cvičení uvedené příručce čas?

Součástí příručky máte Můj deník pro čistou hlavu. Tam si můžete kontrolovat, které pasáže máte hotové a dělat si poznámky. Příručku můžete číst a průběžně dělat jednotlivá cvičení. Nebo si ji celou přečíst a vybrat si téma, které si zaslouží vaši péči na prvním místě. Budete ji mít napořád. Až zjistíte, jak se díky cvičením cítíte lépe, čas si zajisté vytvoříte. :) Nebo mi napíšete na helena@helenahrachova.cz a něco vymyslíme.

Objednejte si e-příručku
UZDRAV SE JINAK- 7 kroků ke zdravé mysli a tělu 

TEĎ

Chcete už zase držet zdraví ve vlastních rukou a cítit se dobře? 
Nemusíte zůstat sama se svým strachem. 

Protože vy máte tu moc být zase zdravá