Audio meditace

RITUÁLY PRO RADOST


 • Jste v náročném období a všechnu sílu vám bere nemoc?
 • Sklouzáváte do negativních myšlenek, emocí, apatie a chcete z toho ven?
 • Nevíte už, kde vám hlava stojí, a vy netušíte, jak se na chvíli zastavit a naladit se na sebe?

Napadá vás teď...

Jak mám teď řešit svoji radost, když :

 • musím pracovat a starat se o rodinu,
 • jsem nemocná 
 • starosti mám, kam se podívám,
 • na takové věci stejně nemám vůbec čas...?!

Ano. Taky jsem to tak měla. Chodila jsem po světě a radost jsem necítila vůbec. Až přišel život se svými výzvami: Přišlo to v dubnu 2015. Diagnóza zněla: Hodgkinův lymfom. Rakovina… Následovala chemoterapie. 

Byly dny, kdy jsem nemohla vstát z postele, abych nachystala dětem svačinu a hrála si s nimi. Byly dny, kdy jsem ležela v posteli s holou hlavou zalitá potem a bolestí jsem nemohla polknou... A když už jsem přečkala léčbu a síly se začaly obnovovat, přišli lékaři s tím, že nemoc se možná vrací. Následovaly týdny čekání, nervozity, pochybností, strachu a slz.

Tehdy jsem se rozhodla, že svůj život změním. A součástí té změny bylo i pochopení toho, že radost má na uzdravení nesmírný vliv.  

Přehodnotila jsem svůj pohled a radost si prostě ORDINUJI. Pochopila jsem totiž, že radost je první krok na cestě ke zdraví.

Uvědomila jsem si, že radost ve svém životě... si tvoříme MY SAMI.

Mám pro vás dobrou zprávu. VY SAMA můžete ovlivnit, jestli radost ve vašem životě bude, nebo ne.
A já vám poradím, JAK NA TO. :-)

Připravila jsem pro vás audio meditace

RITUÁLY PRO RADOST

Abych vás podpořila na vaší cestě k radostnějšímu, a tím i zdravějšímu životu, vytvořila jsem pro vás celkem 5 rituálů. Čeká vás necelých 22 minut oddechu a odpočinku pro vaše tělo i duši.

Na co se můžete těšit


 • Sama zažijete,
  jaké to je, když se denně na chviličku naladíte sama na sebe.
 • Dozvíte se
  5 kouzelných otázek, díky kterým se dostanete blíže k sobě a posunete o krůček ke své vlastní síle a zdraví
 • Vyzkoušíte si
  například: jak se naladit na svou intuici nebo jak ocenit sama sebe.

Chtěla byste se v nelehké situaci cítít trochu lépe?  

Pak jsou Rituály pro radost právě pro vás! V nahrávkách půjdeme do hloubky, do vašeho nitra. Provedu vás rituály svým hlasem a vy se dostanete do příjemného relaxačního stavu.

Představte si, že si po celodenním kolotoči a neúnavných myšlenkách v hlavě vyhradíte chvilku pro sebe a... zaposloucháte se. Necháte se vést mým hlasem a... slyšíte promlouvat svou vlastní duši.

Na chvíli se vám podaří odpoutat se od celého světa a naladíte se na ten svůj vnitřní. Nacházíte odpovědi na otázky, které vás zajímají. Uvědomujete si, jakou máte vlastně sílu.
Z toho všeho na vás dýchne opravdová radost...

Jaká je cena audio Rituálů?


Chci vás na cestě za vaším zdravím opravdu podpořit. A přeji si, aby byly rituály dostupné všem, které si toužíte na chvíli odpočinout od starostí a obav. 

Cena 5 audio meditací
Rituály pro radost

je 310 Kč / 12 €

Vlastně jeden kvalitnější oběd v běžné restauraci plus dezert a káva. Rituály vás také nasytí. A jejich dosah je větší a trvalejší. :-) A navíc se k nim můžete kdykoli vracet.

Možná vás teď napadají otázky...


Proč právě Rituály?

Já chápu rituál jako vědomé opakování činnosti, která je nám příjemná. Je to prospěšný návyk, který nám umožní, abychom radost hledali tam, kde opravdu je - v nás samotných. Audio rituály vám v tomto velice pomohou.

Jak mám Rituály správně poslouchat?

Rituály můžete poslouchat každý zvlášť nebo najednou, pěkně jeden po druhém. Jak to bude VÁM příjemné.

Mám váš mini online kurzu ZDARMA Život nečeká - 5 rituálů pro vědomé prožívání radosti. V čem se liší od těchto audio rituálů?

Audio rituály jdou dál. Umožní vám v cestě za radostí pokračovat a už si o ní jen nečíst. Nahrávka je tematicky mini kurzu blízká, avšak půjdete v ní mnohem více do hloubky. Provedu vás rituály svým hlasem a vy se dostanete do příjemného relaxačního stavu.

Co když se nedokážu uvolnit nebo soustředit?

Nevadí, i tak vám rituály mohou být prospěšné. Není cílem zvládnout napoprvé dokonalou relaxaci. Věnujte se rituálům pravidelně a postupně zjistíte, že vám to jde lépe a lépe. Uvidíme, že cesta do vašeho nitra je snazší a snazší a přináší vám radost.

Jak mi audio Rituály přijdou?

Po zaplacení dostanete odkaz, odkud si všechny nahrávky stáhnete k sobě do počítače, tabletu nebo mobilu ve formátu mp3 a můžete je hned začít poslouchat.

Objednejte si audio Rituály teď

Vydejte se na cestu za zdravím. 
Udělat to můžete jen vy.

Vy jste důležitá...