Terapeutický channeling

Získej podporu přímo od Zdroje

Během života se dostáváme do situací, kdy pochybujeme sami o sobě.
Příliš se kritizujeme a v hlavě nám dokola znějí slova našich rodičů, vychovatelů, školského systému apod.
Děláme věci ze zvyku, rutinně, vnímáme, že nám v životě něco chybí, necítíme radost a naplnění.
Pochybujeme o své hodnotě a kvalitách, o své jedinečnosti a výjimečnosti.
Prostě žijeme, ale příliš necítíme smysl a propojení...

Je Ti to blízké?

Pochybuješ občas o své hodnotě a kvalitách?

~

Jsi zaseklá, potřebuješ se rozhodnout a podpořit?

~

Necítíš v životě smysl, radost a naplnění  - a zároveň Tě láká spirituální cesta?

⤵︎

Pak je tu pro Tebe terapeutický channeling.

Co je terapeutický channeling? 

Channeling (z anglického channel = kanál) je nádherný prostředek propojení a intuitivní komunikace.
Ten, kdo channeluje, se stává „kanálem“, kdy vnímá a reprodukuje informace z jemněhmotného světa, přicházející jako proud slov nebo obrazů.

V tomto případě probíhá skrze mě spojení s Univerzem, se Zdrojem. Já „spolupracuji" s archandělem Gabrielem, ale často se objeví bytostí více. :-) 
Informace, které od nich přicházejí, bývají pohlazením.

Také říkávám: 3P = podpora, přijetí a odpuštění. 
Čistý přenos lásky v přímém přenosu. 
Energie ve slovech a ukotvení s srdci, které přímo napojují na Vyšší Já.

V čem Ti může channeling pomoci?  

Zažiješ naprosté uvolnění stresu z těla i mysli.
Prožiješ vnitřní klid, pocity radosti, odpuštění a absolutního přijetí.
Dostaneteš hlubokou podporu pro své rozhodnutí.
Procítíš pocit vlastní jedinečnosti.
Uslyšíš o svých jedinečných darech a schopnostech.
Porozumíš situaci, ve které se právě nacházíš.
Zažiješ podporu ze Zdroje a spojení se svým Vyšším Já.
Pochopíš, že nikdy nejsme v životě sami.

Odejdeš dosycena energií, s pocitem sounáležitosti, uvolněním do života a důvěrou v sebe i vše kolem.

Jaké části má channeling? 

Úvodní rozhovor a sdílení

Terapie:
otevření konkrétních témat a emocí, jejich uvolnění, přepis programu, vyřešení situace

Channeling:
ukotvovací hlubinná meditace, napojení, samotný přenos informací, léčení

Uvedení zpět a stručné shrnutí

Další důležité informace 

Channeling trvá cca 2 hodiny.

Po celou dobu Tě vedu, jsi v naprostém bezpečí.

Po skončení obdržíš nahrávku celého sezení.

Terapeutický channeling probíhá online přes ZOOM.

Jaká je cena? 

5000,- Kč / 205 euro 

Co říkají klienti, kteří channeling zažili? 

Milá Heli. Je to zhruba rok a půl, zdál se mi sen o malé Haně, která by chtěla, aby jí rodiče zapnuli boty. Ti však usoudili, že Hana je pro tuto činnost již dostatečně velká a měla by být více samostatná. Vlna soucitu a lásky mi umožnila přijít k ní a ty boty jí zapnout. Nádherné, láskyplné snové setkání. Pár dní jsem si tento pocit užívala a prožívala. Pohlcena děním a ne-všedními událostmi se však sen rozplynul a já na ni zapomněla..... Objevení zapomenuté lásky ke svému dítěti, tedy k sobě, je tím nejdůležitějším, co mě na našem setkání potkalo. Obejmout se, odpustit si. Helenko, děkuji Ti za Tvůj čas, za holčičí popovídání - již více než dva roky žiji takřka v mužském světě... S láskou Hana
Hanka Škrobánková
Po channelingu přišla katarze, vše si začalo sedat, pak uvolnění, procitlivění, radost a úleva. Minulou noc jsem měla ve snu světlo a barvy a bylo to příjemné. Cítím se víc volná než ve svazující minulosti. Více citlivější a laskavější v projevu a pocitu - a víc volnosti. Předtím jsme měla více těžkých myšlenek. Děkuji za krásná slova chvály od Gabriela – nikdo mě nikdy nechválil. Po channelingu se cítím celkově spokojená a šťastná. Odnáším si pochopení, že věci dělám správně. Že není třeba na nic tlačit, stačí nechat se vést životem. Jak říkáš, být na vlně, být tou vlnou, svým božstvím… Netlačit, nelpět, mít radost ze zdánlivě obyčejných věcí. Děkuji moc za Tvou krásnou práci, kterou děláš skvěle.
Miloslava Malíková
Jsem vděčná, že jsem se rozhodla pro velmi osobní setkání s Tebou. Nevěděla jsem, co od channelingu očekávat, něco mi říkalo, že to bude velmi užitečné. Pomocí vizualizace jsme odkryly nezpracované emoce, které jsem si dlouhodobě nesla životem. Cítila jsem na fyzické úrovni, jak z těla odchází, co už nepotřebuji. Velmi mi pomohly meditace, které jsi ušila na míru. Zcela jsem se uvolnila a dostala do vnitřní radosti a klidu. Ten pocit štěstí se nedá ani popsat slovy. Netušila jsem, že se společným tvořením dostaneme do takové hloubky a vytáhneme spoustu cenných informací o mně pro mě. Někde uvnitř jsem to tušila a Ty jsi mi to postupně během večera odkryla. S důvěrou jsem připravená kráčet životem. S láskou děkuji.
Eva Burdová
Děkuji, že jsem měla možnost zažít channeling. Bylo to nádherné, cítím se úžasně. Během sezení jsem se postupně uvolňovala. Najít si čas na potlačené vzpomínky, bolesti, uvolnit ze sebe strachy a zbavit se jich jednou provždy, je tak léčivé. Vnímám vnitřní klid, myšlenka na pomoc archanděla a na transformaci Fénixe mi dodává chuť do změn a do práce. Opravdu se cítím klidnější a spokojenější.

Situace, které by mě jindy rozhodily, jsem dnes řešila s úsměvem nebo bez povšimnutí. Mám pocit, že se vnitřně vznáším a jsem jiná. I manžel byl už včera nějak milý a dcerka si sama od sebe uklidila pokoj a byla klidnější. Neumím se lépe vyjádřit, než slovem: DĚKUJI
Olga Wernerová
Na channelling s Helenkou jsem byla nesmírně zvědavá a moc jsem se těšila. Nejdříve bylo skvělé, že mi vysvětlila postup a záměr jednotlivých kroků. Byly jsme v bezpečném prostoru plném moudrosti. Dostala jsem několik nástrojů, přišla jsem si na to, jak zpracovat emoce, pojmenovala jsem si svého "zlatého" pomocníka.

Celé vedení bylo moc milé, citlivé, jemné, příjemné a plné opory. Už den po channellingu jsem cítila, že své situaci a situaci lidí ve svém okolí více rozumím, byla jsem klidná. Zároveň jsem došla i k posunu v praktických věcech, uvolnila jsem se do kroků vpřed v oblasti podnikání i v osobním životě. Helence moc děkuji a spolupráci s ní moc doporučuji.
Lucie Píšová
Chcem sa poďakovať Helenke za možnosť a spôsob vedenia Chanellingu. K Helenke ma viedla túžba zdieľať kúsok zo seba a niečo čo mi prišlo, že máme spoločné a vzájomné. Sledujem ju už nejaký čas, avšak teraz moja túžba sa stretla s uskutočnením a zámerom urobiť niečo, čo bude iba výlučne moje. A bolo.

Bolo to veľmi silné a extatické s transcendentálnym presahom. Očakávania som nemala žiadne, snáď len tie, že som chcela, alebo podvedome túžila po zmene a uvoľneniu emócií. Emócie boli rôznorodé a miešali sa. Boli aj nové ešte nepoznané. Na záver prišlo uvoľnenie a odpustenie, no najmä utvrdenie v to, že už o sebe nebudem vôbec pochybovať v tom čo cítim, vidím a v hĺbke duše „viem“...

Spojenie s bytosťami malo magickú silu, prekypovalo láskou, prijatím a porozumením. Vedenie v to, že nie sme na problémy, strachy a smútky sami, vlieva nádej na kvalitatívne lepšie prežívanie života. Počas toho mi tiekli slzy šťastia, prijatia a nekonečnej lásky, dobroty a nehy. Zasiahne a osloví to každého, kto podvedome, vie, že prišiel jeho čas na zmenu. Zmenu niečo urobiť so svojím životom a niekam sa pohnúť vpred. Vyrásť a zdokonaľovať sa. S láskou ďakujem.
Karin Jureková

Nevíš, zda je channeling přesně pro Tebe nebo se chceš poradit? 
Napiš mi na helena@helenahrachova.cz nebo si rezervuj NEZÁVAZNOU KONZULTACI.

OBJEDNÁVKA