Vědomé uzdravování mění životy 

Co říkají spokojené klientky? 


Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Po včerejší konzultaci jsem se opět přesvědčila, jak báječná Helenka je. Když jsme začaly, nebavil mě život a trpěla jsem depresemi, které se mi vracely. Pracovaly jsme na mých trápeních, kde mi Helenka trpělivě ukazovala, kde to vzniká a proč to tak mám. A hlavně že to jde - cítit se lépe a jinak! Chvíli mi trvalo, než jsem pochopila, že to opravdu jde. Měla jsem v sobě totiž zažité, že trpět a litovat se je normální. Teď už vím, že to tak nemusí být. UŽ NECHCI A NEMUSÍM BÝT OBĚŤ. Děkuji a těším se na další společnou cestu. ♥
Lenka Přibovámajitelka květinářství
Helenku jsem oslovila s prosbou, aby mi pomohla najít svou sílu. Dnes už vím, jak na to. :-) Helenka mi našla spoustu mých programů, které jsme transformovaly a už mě dnes neovlivňují. Helenku doporučuji všem, kdo chtějí zjistit, proč se jim v životě děje to či ono a hlavně těm, kdo už nechtějí brečet a zoufat, ale tvořit a stát ve své síle. VIP sezení s Helenkou vždy krásně plynula. Cítila jsem skvělou podporu, která patřila v tu chvíli jen mně. Helenka dělá svou práci velmi dobře, je zkušená jako mentorka žen žije opravdu svoje poslání. Helenko, děkuji! Cítit svou sílu - je pocit, který tě probudí do života!
Pavla Baráková učitelka na ZŚ
Na konzultáciu som sa objednala, aby som sa naučila uzdravovať pravidelne, vedome a hlavne vedieť ako na to. Čítala som rôzne knihy, články, avšak nenastala žiadna zmena, nič sa nezlepšovalo. Povedala som si: Sama to nedám, potrebujem nejakého konkrétneho človeka, ktorý sa bude vedieť naladiť na moje srdce, na to, čo je mne blízke a čo je možné... Hlas Helenky mi bol príjemný, tak som poprosila o prvú konzultáciu a hneď som chcela ďalšiu a ďalšiu. Každý týždeň dohodneme, čo vyskúšam a čo budem praktizovať v živote. A tá pochvala od nej, za to ako rastiem, je taká prirodzená, že ju prijímam...
Zuzana Trebatická

Nikdy jsem se s nikým na terapii necítila jako s Helenkou

Už mnoho let trpím panickými ataky a úzkostmi. Přidaly se k tomu i strachy z nemocí, budoucnosti. Moje mysl si vytvářela ty nejčernější scénáře a já byla v začarovaném kruhu. Nedokázala jsem se radovat z obyčejných věcí, nežila jsem šťastný a pohodový život. Neustále jsem se pozorovala, děsila se když mi něco bylo, panikařila, žila v úzkosti. Mnoho let jsem byla na antidepresivech. Ale nemůžu říct, že by mi pomohly. Před třemi lety, jsem se rozhodla, že už je nebudu brát. Nebylo to lehké. Prošla jsem i spoustou terapií u různých psychologů, ale nic mi nepomáhalo. Nikdo se mnou nepracoval jako Helenka. Bylo to skvělé: vyslechla mě, poradila, vysvětlila proč se mi to vše děje. Je prostě sluníčko, úžasná, skvělá. ☀️ Nejvíc mi pomohlo, když mi vysvětlila, že to nejsou "moje" myšlenky, strachy. Naučila mě, jak s tím pracovat. Co si říkat, jak cvičit a pracovat s tělem. Také její meditace je super. Teď už díky Helence vím, jak na to. Jsem opravdu velmi vděčná, že mi přišla do života. Cítím se teď lépe, nepanikařím. Vím, že ještě nemám vyhráno, ale věřím, že to zvládnu. Určitě budu pracovat s Helenkou dál. Vřele ji všem doporučuji. Helenka je pro mě andílek s velkým srdíčkem na tom pravém místě.
Jana Konečnámajitelka obchodu

Hledala jsem zdraví a našla samu sebe

Túto jar som vedela, že tentokrát potrebujem začať inak a že potrebujem pomoc, inšpiráciu, múdrosť a sprievod. Bolela ma duša, trápilo ma telo a vzťahy. Tentokrát som však mala v srdci ten pocit, ako sa chcem cítiť, ten ma viedol. Ako ho však nájsť? Chcela som sa cítiť slobodne v svojom vlastnom tele, užívať si samu seba, posunúť svoje možnosti, oslobodiť sa od vecí, o ktorých som sa naučila, že sú takzvane „správne“. Kto som v skutočnosti? Aká som vlastne? Čo mám robiť so vzťahmi, ktoré ma rozčuľujú, s ľuďmi, pri ktorých sa necítim dobre? Môžem ešte pomôcť môjmu zdraviu? Čo mám urobiť s mojou prácou?

Pri jednej rannej káve som natrafila na krátky video príspevok, v ktorom sa príjemná žena prihovárala iným ženám a hovorila im o ich vlastnej sile a moci, emóciách a pocitoch. Znelo mi to v súlade s mojím skôr rozumovým a logickým nastavením. Zaujala ma tá žena, bola milá, krásna, žiarila, najmä však na mňa zapôsobila jej sebaistota a absolútny súlad s tým, čo hovorí, presvedčenie a autenticita.

Nechať sa viesť k všetkým týmto nastaveniam a pocitom nebolo vôbec ľahké. Zísť do hĺbky býva bolestivé, vyžaduje si to odvahu, ochotu podstúpiť to riziko, byť k sebe absolútne pravdivá a otvoriť sa tomu, že uvidíme veci, ktoré sa nám na sebe nemusia páčiť. Je to cesta plná dobrodružstva, na jej konci je však veľká úľava, poznanie samej seba, oslobodenie. Hmla, ktorá ma predtým obklopila, sa začala dvíhať a cez ňu pre mňa presvitajú nové možnosti. Hľadala som zdravie, našla som samú seba. Nemusím sa už skrývať, viem, že si poradím so situáciami, ľuďmi a všetkým, čo príde, naopak, konečne nielen viem, že vzduch a priestor je tu aj pre mňa, ale aj skutočne môžem voľne dýchať a zabrať pre seba taký priestor, aký potrebujem. Heli je pravdivá, vie, o čom hovorí a čo je potrebné povedať, kadiaľ vás má viesť a aké nástroje je potrebné vyskúšať. S ňou sa v tých hĺbkach cítite absolútne v bezpečí. Stojíte za to. ♥

 

Mgr. Katarína Tichá, právnička 
Absolventka VIP programu K sebehodnotě s lehkostí aneb Stojím za to. 

Odjíždím s pocitem štěstí a cítím se jako BOHYNĚ. Žena, která je HODNA života podle svých představ. Úžasná atmosféra, krásný kurz plný pozitivní energie.
Zuzka Birkášová
Kurz doporučuji každému, kdo hledá a chce se v životě ukotvit. Dobře strávený čas a zajímavá témata. Děkuji,
Eva Jírová
Měla jsem tu čest být součástí víkendového kurzu "Rozkveťte do své vnitřní bohyně" a rozhodně bych ho doporučila každé ženě. Mohla jsem si dovolit se v dnešní uspěchané době zastavit, odpočinout si, vnímat sebe samotnou tady a teď. Ač jsem jela bez jakéhokoliv očekávání, jednalo se o velmi intenzivní zážitek, plný emocí, sdílení, uvědomění, načerpala jsem i spoustu nových informací, poznala úžasnou sílu ženského kruhu, ve kterém se nebojíte otevřít své srdce a pustit vše ven. ♥
Veronika Machová

Od víkendu jsem očekávala relax a odpočinek od rodiny a práce, ale to co se událo, předčilo má veškerá očekávání. Byl to víkend, na který NIKDY nezapomenu a zůstane v mé mysli a srdci 💓 napořád.

Všechny Ženy do jedné, měly svůj příběh, každá jiný… svá trápení, radosti a starosti, ale všechny jsme vždy byly silné a jen jsme si uvědomily  \"DÍKY TOBĚ\"  že to tak opravdu je a že nikdo nemá právo se k nám chovat jinak nebo něco jiného tvrdit. 
Proto Ti z celého
💓 děkuji. Pokračuj v tvém krásném poslání probouzet v ženách BOHYNĚ-KRÁLOVNY.                                   

Kamila Hlušičková

Kurz mi přinesl ohromnou zkušenost. Sdílet s tak skvělým kolektivem, jaký jsme se tam sešly, své pocity, své třinácté komnaty, které jsme tam před sebou odkrývaly. Vidět proměnu některých žen, které tam ani nechtěly být, vypovídat se svých nejtajnějších tajemství, které si každá z nás neseme hluboko v sobě… Našla jsem tam svůj vnitřní klid a věřím, že je to pro mne nový začátek. Moc tobě, Dance a všem krásným ženám děkuji za tuto zkušenost. Pevně věřím a doufám, že se opět všechny potkáme.
Jana Kočvarová
Děkuji za příjemný přístup a vytvoření pohodového prostředí, které dokázalo u některých žen aspoň trochu poléčit ty nepohody v nás. Nebo alespoň ukázat cestu, kudy se vydat k vyléčení těla i duše - a tu já budu zkoušet. Na kurz jsem šla bez očekávání, snažila jsem se přijít s prázdnou hlavou, abych pak nebyla ovlivněna. A musím říci, že jsem si to užila a odnesla metody a cvičení, které zkouším. Takže propouštím a propouštím a propouštím. :)
Jana Richterová

Bolo to uzasne! Stretli sme sa tam zeny aj s velmi silnymi pribehmi. Bolo silne citit tu podporujucu zensku energiu pri rozpravani. Kazda sme si v kazdej nieco nasla. Bolo velmi jemne a otvorene nechat sa o seba postarat a doverovat.

Neviem ako to kto ma, ale ja som UCITILA svoje vlastne telo ZVNUTRA.
Moje napojenie este trvalo aj na druhy den. Bol z toho zazitok, co sa mi este nestal.

Bol to jeden velmi zmysluplne straveny den. Mam pocit, ze ma to posunulo a celkom velky krok dalej na ceste k sebe. Mam z toho aj zo seba radost a dakujem, ze som mohla byt s takymi skvelymi zenami. Je to třeba zažiť. Zelala by som to vsetkym zenam.  Lebo vsetkym nam to chyba a mnohe o tom nevieme. A ked niektora chcete ist a mate este vselijake lebo, preto a ako atd - spravte ten krok.
                            

Lea Sarnovská
účastnice kurzu Cesta tichem k hlasu těla