OHLASY, REFERENCE

Co říkají spokojení klienti


Ohlasy na konzultace

Na konzultáciu som sa objednala, aby som sa naučila uzdravovať pravidelne, vedome a hlavne vedieť ako na to. Čítala som rôzne knihy, články, avšak nenastala žiadna zmena, nič sa nezlepšovalo. Povedala som si: Aha sama to nedám, potrebujem nejakého konkrétneho človeka, ktorý sa bude vedieť naladiť na moje srdce, na to, čo je mne blízke a čo je možné... Hlas Helenky mi bol príjemný, tak som poprosila o prvú konzultáciu a hneď som chcela ďalšiu a ďalšiu. Každý týždeň dohodneme, čo vyskúšam a čo budem praktizovať v živote. A tá pochvala od nej, za to ako rastiem, je taká prirodzená, že ju prijímam...
Zuzana Trebatická

Když Helena Hrachová vešla do místnosti, kde jsem pořádala svůj seminář Cesta za diamantem, jakoby se rozsvítilo slunce. Tahle zářivá žena rozdávala úsměvy, radost, energii, dobrou náladu. Jaké to pak bylo pro nás všechny překvapení, když jsme se od ní dozvěděli, že překonala velmi vážnou nemoc, na kterou většina lidí umírá…

Helena si přišla na seminář pro odpověď na otázky: Jaký je její diamant? Jaký má talent, čím může být druhým lidem prospěšná a co jí samotné by dávalo smysl? Na konci dne měla odpovědi, ale příliš jim nevěřila. Nevěřila tomu, že by právě ona mohla pomáhat lidem, kteří se dostanou do stejné situace, v jaké byla před pár lety ona sama. Stát se průvodcem těch, kdo vážně onemocní…

Asi si umíte představit, jakou jsem měla ohromnou radost, když mi později přišel od Heleny email. Psala mi, že právě spustila svoje webové stránky a svůj projekt VĚDOMÉ UZDRAVOVÁNÍ! Helena šla za svým diamantem a vynesla ho na světlo. Nechala ho zazářit. A vytvořila projekt, který je od srdce. Přeju Heleně a jejímu projektu, aby pomohly co nejvíce lidem najít cestu k vědomému uzdravování a radosti ze života.

                            

Jana Bartíková
www.janabartikova.cz

Ohlasy na kurzy

Odjíždím s pocitem štěstí a cítím se jako BOHYNĚ. Žena, která je HODNA života podle svých představ. Úžasná atmosféra, krásný kurz plný pozitivní energie.
Zuzka Birkášová
Kurz doporučuji každému, kdo hledá a chce se v životě ukotvit. Dobře strávený čas a zajímavá témata. Děkuji,
Eva Jírová
Měla jsem tu čest být součástí víkendového kurzu "Rozkveťte do své vnitřní bohyně" a rozhodně bych ho doporučila každé ženě. Mohla jsem si dovolit se v dnešní uspěchané době zastavit, odpočinout si, vnímat sebe samotnou tady a teď. Ač jsem jela bez jakéhokoliv očekávání, jednalo se o velmi intenzivní zážitek, plný emocí, sdílení, uvědomění, načerpala jsem i spoustu nových informací, poznala úžasnou sílu ženského kruhu, ve kterém se nebojíte otevřít své srdce a pustit vše ven. ♥
Veronika Machová

Od víkendu jsem očekávala relax a odpočinek od rodiny a práce, ale to co se událo, předčilo má veškerá očekávání. Byl to víkend, na který NIKDY nezapomenu a zůstane v mé mysli a srdci 💓 napořád.

Všechny Ženy do jedné, měly svůj příběh, každá jiný… svá trápení, radosti a starosti, ale všechny jsme vždy byly silné a jen jsme si uvědomily  "DÍKY TOBĚ"  že to tak opravdu je a že nikdo nemá právo se k nám chovat jinak nebo něco jiného tvrdit. 
Proto Ti z celého
💓 děkuji. Pokračuj v tvém krásném poslání probouzet v ženách BOHYNĚ-KRÁLOVNY.                                   

Kamila Hlušičková

Kurz mi přinesl ohromnou zkušenost. Sdílet s tak skvělým kolektivem, jaký jsme se tam sešly, své pocity, své třinácté komnaty, které jsme tam před sebou odkrývaly. Vidět proměnu některých žen, které tam ani nechtěly být, vypovídat se svých nejtajnějších tajemství, které si každá z nás neseme hluboko v sobě… Našla jsem tam svůj vnitřní klid a věřím, že je to pro mne nový začátek. Moc tobě, Dance a všem krásným ženám děkuji za tuto zkušenost. Pevně věřím a doufám, že se opět všechny potkáme.
Jana Kočvarová
Děkuji za příjemný přístup a vytvoření pohodového prostředí, které dokázalo u některých žen aspoň trochu poléčit ty nepohody v nás. Nebo alespoň ukázat cestu, kudy se vydat k vyléčení těla i duše - a tu já budu zkoušet. Na kurz jsem šla bez očekávání, snažila jsem se přijít s prázdnou hlavou, abych pak nebyla ovlivněna. A musím říci, že jsem si to užila a odnesla metody a cvičení, které zkouším. Takže propouštím a propouštím a propouštím. :)
Jana Richterová

Akoze bolo to uzasne. Stretli sme sa tam zeny aj s velmi silnymi pribehmi. Bolo silne citit tu podporujucu zensku energiu pri rozpravani. Kazda sme si v kazdej nieco nasla. Bolo velmi jemne a otvorene nechat sa o seba postarat a doverovat.

Pre mna bolo velmi silny zazitok nahlad do kraniosakralnej terapie. Neviem ako to kto ma, ale ja som UCITILA svoje vlastne telo ZVNUTRA. Nase telo je nanajvys inteligentne a dokaze zit svoj vlastny zivot. Som za to velmi vdacna, aj za prepustenie a vyliecenie niecoho, co sa uz dlho pytalo prec. Moje napojenie este trvalo aj na druhy den. Bol z toho zazitok, co sa mi este nestal.

Bol to jeden velmi zmysluplne straveny den. Mam pocit, ze ma to posunulo a celkom velky krok dalej na ceste k sebe. Mam z toho aj zo seba radost a dakujem, ze som mohla byt s takymi skvelymi zenami. Je to třeba zažiť.  Zelala by som to vsetkym zenam.  Lebo vsetkym nam to chyba a mnohe o tom nevieme. A ked niektora chcete ist a mate este vselijake lebo, preto a ako atd. - spravte ten krok.
                            

Lea Sarnovská