Teď je pravý čas vrátit do vašeho života zdraví, pochopení a radost.

Online kurz

NEMOC PŘICHÁZÍ,
ABY NÁS UZDRAVILA

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

V naší západní společnosti je běžné, že my lidé BÝVÁME NEMOCNÍ. Občas něco CHYTÍME, jindy nás život OBDAŘÍ chronickou nemocí nebo se nám STANE úraz. Zvykli jsme si na to a pokládáme to za samozřejmé.

Najdou se i lidé, kteří jsou nemocní málokdy. Čím to je? Je to jejich zásluhou, záležitosti skvělých genů, nebo snad NÁHODOU?

Jste nemocná, nebo jste byla?
Co když Vaše nemoc není náhoda...?

Vím, jaké to je trpět a nevědět, co bude dál. Vím, jaké to je cítit se slabá, zranitelná a nemilovaná, s temnou budoucností.

Dnes jsem zdravá, žiji bez léků a bez bolestí, které dříve patřily k mému životu s rakovinou. Nemoc jsem překonala a nalezla svou opravdovou vnitřní sílu. Miluji svůj život se vším, co přináší. Až cestou s nemocí jsem pochopila, proč přišla právě mně do života a jak s ní naložit.

Uvědomila jsem si, jakou moc má vědomé uzdravování, které je dnes neoddělitelnou součástí mého života.

Zvládla jsem to a vy můžete taky.
Řeknu vám, JAK...!

Připravila jsem pro vás online kurz

NEMOC PŘICHÁZÍ,
ABY NÁS UZDRAVILA

Dala jsem do něj své osobní poznání, zkušenosti a znalosti ohledně nemoci, zdraví a uzdravování. 

Přidejte se více než stovce žen, které už poznaly sílu vědomého uzdravování. 

Na co se v kurzu můžete těšit


 • Budete se cítit mnohem lépe
  Dozvíte se, jak změnit postoj k nemoci a vašemu životu. Uleví se vám, o tom jsem přesvědčená.
 • Dostanete konkrétní nástroje, díky kterým si dokážete pomoci
  A nepůjde o žádné všeobecně známé rady. Naučíte se např. mou vlastní tranformační techniku, jak pracovat se svými negativními emocemi, aby neničily vaše tělo.
 • Objevíte nové poznání a souvislosti
  Lépe porozumíte tomu, proč se nemoc objevila právě u vás.
 • Naučíte se léčit slovy
  Dozvíte se, jak na cestě vašeho uzdravování zacházet se slovy a jak vás můžou léčit.
 • Znovu se zamilujete
  Prozradím vám, jak zažehnout jiskru v nejdůležitějším vztahu vašeho života – k sobě.
 • Celý kurz jsem rozdělila do 5 kroků. V každém z nich najdete několik cvičení, kterými postupně projdete.
  Nezahrnu vás přemírou informací. V kurzu půjdeme přímo k věci.
  Krok za krokem a společně. 
 • Ke každé lekci dostanete pracovní list s konkrétními úkoly. Přehledně vás povede důležitými tématy. Listy si určitě oblíbíte a vše můžete zároveň konzultovat se mnou. 
 • Součástí kurzu je i Můj přehled, kam si zaznamenáte, jaké kroky na své cestě jste už prošli. Kdyby se náhodou stalo, že se na chvíli zastavíte, budete vědět, kam jste došli a snáze se vám bude pokračovat. :) 
Tento kurz je jako podaná ruka: Jsi nemocná? Máš trápení? Nerozumíš si s vlastním tělem? Vrací se ti stále tytéž zdravotní potíže, ale doktoři ti nepomohli? Seber odvahu, vezmi své zdraví do vlastních rukou, zvedni oči a natáhni ruku a nech se vést. Ale pozor, Helena ti ukáže cestu, projít po ní musíš sama, tak to na vědomé cestě ke zdraví chodí.
Alžběta Vintrová https://lekarnickavnas.cz/
Helenky kurz je pohlazením po duši. Je rozdělený do několika kroků, kterými autorka jasně a jednoduše provází. Předkládá pochopitelný návod, jak číst ve svém těle, mezi řádky, jak rozumět tomu, co tělo říká. Dává čtenáři možnost začít si všímat příčin a neřešit jen následky. Líbí se mi jednotlivé podpůrné věty.

Kurz je ideální pro ty, kteří jsou ochotni na sobě pracovat a vědí či tuší, že tělo a duše nejsou dvě na sobě nezávislé jednotky. Ale že spolu vše souvisí a že poslouchání a následování je důležité k ozdravení celého života.
Kristýna SucháPrůvodkyně žen těhotenstvím a mateřstvím, www.kristynasucha.cz
Milá Helenka ! Pred časom som si kúpila Tvoj kurz - Choroba prichádza preto, aby nás uzdravila. Krásne napísané, zrozumiteľne, logicky vysvetlené, množstvo textu a praktických cvičení. Ďakujem. Začala som pracovať so svojim strachom, emóciami a objavovať vzťah k sebe samej. Učila som sa mať rada, povedať NIE, že nič nemusím a čo vlastne od života chcem. Začala som cvičiť, píšem si za čo som každý deň vďačná a zmenila som zamestnanie. Konečne stojím na vlastných nohách a kráčam správnym smerom.
Jana Repiščáková

Představte si ten báječný pocit, že se uzdravujete, nebo jste zdravá.

Každý den se cítíte lépe a lépe a už víte, proč. Máte odvahu bořit zaběhnuté myšlenky a vzorce týkající se nemoci a zdraví. Můžete zase dělat, co vás baví. Našli jste cestu sama k sobě. Každý den ve vás narůstá radost a lepší pocit ze sama sebe. Už se nebojíte práce na sobě a nemáte strach vzít své zdraví a život do svých rukou.

Už totiž víte jak.

Kurz je právě pro vás:


 • Pokud se toužíte podívat na zdraví a nemoc z jiného úhlu pohledu.
 • Někde uvnitř tušíte, že ve vás je obrovská síla, která má moc měnit vaše zdraví a život.

Kurz naopak pro vás není:


 • Pokud si myslíte, že jako mávnutím kouzelného proutku vyřeším vaše zdravotní problémy.
 • Pokud se domníváte, že za vaše zdraví jsou zodpovědní pouze lékaři, společnost atd.

Nahlédněte dovnitř, jak to v kurzu vypadá


Tento online kurz je jako vysoká škola uzdravování. Kvalitní a osvědčené informace, vhledy a techniky.

Do kurzu jsem dala své osobní zkušenosti a znalosti. Musela jsem ujít obrovský kus životní pouti a prožít spoustu ne právě lehkých věcí. Abych byla tam, kde jsem dnes, potřebovala jsem vstřebat spoustu bolesti a vynaložit hodně času, energie a tvoření.

Dnes jsem ráda, že jsem to všechno absolvovala. Díky tomu, můžu svůj příběh a know-how předat vám.

V životě jsou totiž chvíle, kdy je dobrý průvodce či učitel
k nezaplacení.

Říká se, že nemoc není náhoda – a taky není náhoda, že nemoci souvisejí velmi úzce s našimi emocemi. Ale stejně tak se říká, že emoce – zejména ty negativní, ty je přece třeba potlačit nebo prostě být osvícený a žádné takové emoce nemít... Leč, co když pak z emoce přijde nemoc-e?

Za Helenou Hrachovou stojí její vlastní nelehký životní příběh, kdy si dokázala s vážnou nemocí poradit a teď sama říká: „Už vím, že nemoc přichází ukončit to, co už nefunguje. Staré myšlenkové vzorce a programy – a naším úkolem je jen to umožnit. Pak se uzdravíme…“ Chcete to vyzkoušet? Helena vám nabízí návod, který funguje.
Dana-Sofie Šlancarová zakladatelka projektu Cyklická žena®, www.cyklickazena.cz

Jaká je cena kurzu? 


 Prošla jsem si cestu s těžkou nemocí a do kurzu jsem dala své osobní zkušenosti a znalosti, které jsem na té cestě poznala. Jsou to techniky a informace, které mám osobně odzkoušené a které mi pomohly. Vím, že pomohou i vám. 

Cena online kurzu je 

890 Kč / 37.10 €

Věřím, že kurz má hodnotu mnohem vyšší. Protože mi ale záleží na tom, aby vědomé uzdravování pomáhalo co nejvíce ženám, cenu jsem nastavila tak, aby byl kurz dostupný každé z vás.

Každé, kdo chce JÍT DO AKCE. Bez toho se totiž nic - ani na vašem zdraví - nezmění.  

Záleží mi na vaší spokojenosti a proto vám nabízím 14denní garanci vrácení peněz, pokud zjistíte, že kurz nesplnil vaše očekávání. 

Dárkový poukaz

Darujte dárek, který má smysl

Připravila jsem pro vás dárkový poukaz, můžete tedy kurz darovat tomu, na kom vám záleží a komu by byl pomocí. 

 Bonusy a dárky ke kurzu


1. BONUS

Mini online kurz Když tělo mluví

Tento stručný kurz vás naučí lépe porozumět řeči vašeho těla. Pochopíte, jakým způsobem se s vámi vaše tělo snaží komunikovat. V mini kurzu najdete přehled orgánů, částí těla nebo obtíží. Dozvíte se, jak souvisí chování a jednání s nemocemi, které vás trápí.

Součástí mini kurzu jsou Léčivé věty, které si můžete vytisknout. Naučíte se je používat. :)

Bonus v hodnotě 299 Kč získáváte zdarma.

2. BONUS

Meditace ČISTÍM SVÉ TĚLO

Abych vám pomohla více se naladit na vaše tělo, připravila jsem pro vás tuto meditaci. Díky ní si své tělo sama pročistíte a tím zvýšíte pocit vaší moci nad vlastním životem.

Nechte zdraví, ať znovu rozzáří celou vaši bytost.

Bonus v hodnotě 249 Kč získáváte zdarma.

3. BONUS

Manuál Léčivé otázky 

Chci vás na vaší cestě co nejvíce podpořit. Nestačí totiž věci jen VĚDĚT, je třeba je také DĚLAT. Proto jsem vám vytvořila tento manuál, který vás provede tím, jak tzv. Léčivé otázky používat a vytěžit z nich maximum.

Bonus v hodnotě 99 Kč získáváte zdarma.

SPECIÁLNÍ DÁREK

Meditace JSEM ZDRAVÁ

Tento kurz je o nalézání sama sebe. Je důležité, abyste se dokázala lépe naladit sama na sebe. A právě meditace tomu velmi pomáhá. Je to jedna z příjemných technik na cestě za zdravím.

Meditace vám pomůže dostat se blíže k vám samým. Vytvořila jsem ji, abych vás podpořila ve vašem nejdůležitějším rozhodnutí.

Vydejte se na cestu do vašeho vnitřního světa. Propojte se sama se sebou a ponořte se do pocitu plného zdraví.

Meditaci ode mě dostáváte jako DÁREK.

Možná vás teď napadají otázky...


A opravdu se uzdravím?

Moc ráda bych řekla URČITĚ ANO, ale není to možné. Takovou jistotu vám nezaručí nikdo. Ale určitě najdete podporu, spoustu informací a praktických, účinných cvičení. A jsem přesvědčena, že se ve svém životě posunete o hodně dál, než jste nyní.

Každá z vás se nachází na jiném místě své životní cesty, každá máte jiné problémy a očekávání. A každá potřebujete svůj vlastní čas k tomu, abyste techniky aplikovali do svého života. A je to tak v pořádku. Není to soutěž. Je to cesta ke zdravému vztahu k sobě a ke zdraví.

Co když můžu najít podobné informace někde na internetu zdarma?

Ano, jistě můžete něco najít, ale vždy to budou jen střípky. Všechny uvedené informace a techniky prošly mýma rukama. Vyladila jsem je, vytvořila a odžila. Já i mé klientky. Vy už tuto cestu absolvovat nemusíte. Máte vše potřebné připraveno na jednom místě.

Toto vám vzkazují ženy, které už kurzem prošly


Možná vám taky v dětství říkali, abyste si dali čepici, protože se nachladíte a dostanete angínu – a pak jste vyrostli a zjistili jste, že čepici můžete nosit, a stejně angínu dostanete – anebo ji vůbec nosit nemusíte, a nějaké nachlazení se vás ani trochu nedotkne. Jak je to tedy s těmi nemocemi? Mnohem víc souvisejí s naší psychikou a s naším celkovým přístupem k životu.

Chcete-li tedy na svém zdraví něco vylepšit jednou provždy díky tomu, že poznáte skutečnou příčinu problému, může být tento Helenin výstižný kurz inspirací právě pro vás...
Dana-Sofie Šlancarová zakladatelka projektu Cyklická žena®, www.cyklickazena.cz
Tento online kurz je velmi obsáhlý a jde opravdu do hloubky. Některé otázky mi skutečně pomohly vidět věci v jiných souvislostech a otevřely mi oči pro mnohé zkušenosti a bolestivá nepochopení. Pomáhají mi vidět věci jinak, lépe rozumět sama sobě a také ostatním. Díky za tak skvělou pomoc v tématu, které je v naší společnosti stále spíše tabuizované a nepodporující.
Iva Bernát VotavováSpecialista ONLINE PODNIKÁNÍ, www.projektyproradost.cz
S informacemi, které jsem dostala díky tomuto kurzu, už nemůžu dál zavírat oči před nemocí ani zodpovědnost za mé vyléčení předávat do rukou lékařů. Helenka odhaluje pravou příčinu nemocí a nutí každého, aby se po pravdě podíval také na své zdraví. Každý z nás může být zdravý, je to zdánlivě snadné. Jen skutečně uchopit tu podstatu...
Alžběta Vintrová https://lekarnickavnas.cz/
Tento online kurz je skvělý v tom, že člověka donutí myslet jiným způsobem. Naučil mě zejména více své tělo vnímat a zkoumat příčiny toho, co se v nás děje. Zároveň mě kurz svou lehkostí pohladil po duši:).
Pavlína Faistová Hanyková
Tenhle kurz je fakt wow! Našla jsem si tam přesně svoje potíže a problémy a sedělo to do puntíku... pro mě to byly velké AHA momenty. Díky kurzu už vím jak na ně, tak se těším, že začnu psát novou kapitolu života :-)
Jitka Štipčáková www.uklid-v-klidu.cz
Helenka ve svém online kurzu - i v bonusovém kurzu Když tělo mluví - dokázala velmi srozumitelným a uchopitelným způsobem přiblížit pravé příčiny různých potíží. Velmi se mi líbí rozdělení z pohledu nemoci, konkrétní části těla a mysli. Vysvětluje také, jak problém chápat a jak jej pomocí léčivých vět začít řešit.

Jsem reflexní terapeutka a tato témata řeším se svými klienty denně, proto jsem nadšená z toho, že vznikl její online kurz! Vřele ho doporučuji všem, kdo chtějí poznat skutečné příčiny svých potíží a využít poselství nemoci ke svému uzdravení a dalšímu růstu!
PharmDr. Vendula Martinková Reflexní terapeutka s citem a laskavá nakopávačka regenerace organismu www.vendulamartinkova.cz, www.vnimamse.cz
Nejdříve jsem k tomuto kurzu byla trochu skeptická. Věřím, že všechno začíná v naší hlavě, ale přece jen... Může snad obyčejná "síla myšlenky" vyléčit? Ovšem hned, jak jsem začala číst, jsem změnila názor. Bolest páteře, hlavy, špatný zrak i nespavost - tady všude jsem se našla a nestačila jsem se divit.

Opravdu vše, co Helenka popisuje u těchto problémů, mě v tu dobu trápilo "v hlavě". Nikdy jsem nevěřila, že by mě moje hlava mohla ovlivňovat až do takové míry, ale tento online kurz mě rychle vyvedl z omylu. Za mě super - máš můj obdiv, Helenko :)
Kristýna Anderlováwww.kristyna-anderlova.cz

Objednejte si online kurz teď
a projdeme ho společně

Jak už jsem říkala, tento online kurz je jako vysoká škola uzdravování. Kvalitní a osvědčené informace, vhledy a techniky.

Dala jsem do něj to nejlepší, co mi pomohlo, když jsem prožívala den za dnem s těžkou nemocí. Pokud s vámi online kurz Nemoc přichází, aby nás uzdravila rezonuje a cítíte, že toto by mohla být vaše cesta, neotálejte. 

Nemusíte uzdravování odkládat

Tento strom kvete i usychá. Je zdravý i nemocný.  Je pro mě symbolem toho, co zažíváme: zdraví – nemoc, život - smrt. Nevím, jak to s ním nakonec dopadne a co převáží. Ale vím, že v nás je také obojí, zdraví i nemoc. A co převáží? To, pro co se rozhodneme. To, pro co se VY ROZHODNETE. Ráda vám u rozhodování budu nablízku.